Izvēlne Aizvērt

Skolēnu jaunrades aktivitātes

Skolēnu Padome ir 9.-12.klašu jauniešu kolektīvs, kas iesaistās viena mērķa īstenošanā, proti, padarīt skolas vidi ikvienam patīkamāku un aizraujošāku, īpašu uzsvaru liekot uz skolēniem. Mūsu galvenie darbības principi ir aktuālo problēmu risināšana, kas skar drošību un kārtību, un ārpusstundu aktivitāšu rīkošana, kas ir attiecināma uz izglītību un sportu, izklaidi un sadarbību starp citām skolām, dažādām akcijām un iesaistīšanos projektos.  Veiksmīgas saiknes izveidē ar klasēm, periodiski izmantojam aptaujas, savukārt mūsu pašu attīstībai piedalāmies Skolēnu Pašpārvalžu rīkotajās tikšanās, kā arī Rīgas Skolēnu Domes sapulcēs, lai uzzinātu par aktualitātēm un piedalītos svarīgu lēmumu pieņemšanā.

Piedāvājot pietiekami daudzveidīgas aktivitātes, ir nepieciešami līdzekļi. Pašu dalībnieku ieguldītais darbs nav vienīgais, kas nodrošinās kvalitāti un pasākuma izdošanos. Pirms piedalīties kādā pasākumā jaunietis neapšaubāmi izvērtēs, cik kvalitatīva mūzika un pārtika tiks paredzēta, kā arī kādas ir balvas. Tā kā šī ir bezpeļņas jauniešu organizācija,  mēs vēlamies iegūt atbalstu no skolēnu vecākiem un Rīgas 64.vidusskolas Atbalsta fonda, lai Skolēnu Padomei izdodas īstenot vēl izteiktāk iepriekš minēto mērķi. Paldies jau iepriekš par ikviena izrādīto atsaucību!

Ja jums interesē 2016./2017.m.g. un 2017./2018.m.g. iesaistīto naudas līdzekļu piesaistījums pasākumiem, ir pieejams notikumu saraksts.

Bildes no pasākumiem:

Facebook ziņas

2 months ago

Rīgas 64. vidusskolas Skolēnu Padome

Absolvents priecē!Lieliski spēlē pret Šveici vārtos darbojās bijušais #hkriga vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals 🇱🇻 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Laiks asināt prātus! 🇱🇻 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Aicinām visus interesentus!🎨👩🏽‍🎨👨🏽‍🎨 ... See MoreSee Less

View on Facebook

Nākamo nedēļu aizvadīsim radošā gaisotnē!🎭🎨 Pievienojies arī Tu! ... See MoreSee Less

View on Facebook

 

Nepieciešamais finansējums: 500 EUR
Saņemtais finansējums: 90.61 EUR
Piešķirtais finansējums: 110.99 EUR
18%

Jums ir jautājumi vai ierosinājumi?